Heategevuskontsert Hageri kirikus

25. detsembril toimus Hageri kirikus heategevuskontsert Kohila Mõisakooli asutamise toetuseks. Kirikusaali suurel arvul kokkutulnud toetajaid tervitasid EELK Hageri Lambertuse koguduse õpetaja Jüri Vallsalu ja MTÜ Kohila Mõisakool juhatuse esimees Uku Torjus. Kontserdil esinesid Vanalinna Hariduskollegiumi vilistlased Birgit Õigemeel ja Lauri Lend ning XI kl. õpilane Tiina Adamson. Heategevuskontserdil osales ka segakoor HUIK! Koori tuumiku moodustavad Vanalinna Hariduskolleegiumi vilistlased, kellest paljud laulsid koos juba VHK Gümnaasiumi kammerkooris. Praeguseks on segakoori ridadega liitunud aga hulk häid laulusõpru ka mujalt.

Kontserdil kõlasid kaunid jõululaulud.

Täname kogu südamest kõiki esinejaid ja kontserdikülastajaid. Kogusime 1111 eurot, millega saame soetada õppevahendeid! Kool alustab 1. klassidega 1. sept. 2013. Kohila mõisakooli avamist on võimalik toetada tehes annetus kontole 10220211207226.