Töötajad

Anu Nigesen
Direktor, vene keele õpetaja
anu@kohilamoisakool.ee

Raina Ventsli
Õppejuht, IV T klassiõpetaja, vene keele õpetaja
raina.ventsli@kohilamoisakool.ee

Kristi Helend
I T klassiõpetaja, saksa keele õpetaja
kristi.helend@kohilamoisakool.ee

Julija Kuldvee
I P klassiõpetaja
julia.kuldvee@kohilamoisakool.ee

Katrin Kits
II T klassiõpetaja, inglise keele õpetaja
margit@kohilamoisakool.ee

Margit Aru
II P klassiõpetaja, matemaatika õpetaja
margit@kohilamoisakool.ee

Kairis Kontus
III T klassiõpetaja, võimlemise õpetaja
kairis@kohilamoisakool.ee

Karmen Kaljurand
III P klassiõpetaja
karmen.kaljurand@kohilamoisakool.ee

Katrin Kurss-Tomp
IV P klassiõpetaja
katrin.kurss-tomp@kohilamoisakool.ee

Mari-Liis Tali
V T klassijuhataja, matemaatika õpetaja
mari-liis.tali@kohilamoisakool.ee

Piret Alev
V P klassijuhataja, matemaatika õpetaja
piret.alev@kohilamoisakool.ee

Helen Tehu
VI T klassijuhataja, inglise keele õpetaja
helen.tehu@kohilamoisakool.ee

Ülle Lennuk
VI P klassijuhataja, eesti keele ja kirjanduse õpetaja
ylle.lennuk@kohilamoisakool.ee

Gerly Karu
VII T klassijuhataja, käsitöö õpetaja
gerly.karu@kohilamoisakool.ee

Siilas Kask
VII P klassijuhataja, usuõpetuse õpetaja
siilas@kohilamoisakool.ee

Lea Edminster
Inglise keele õpetaja, inglise keele programmi koordinaator                                                    VIII klassijuhataja
lea@kohilamoisakool.ee

Ruth Raudsep
Väikeklasside õpetaja
ruth.raudsep@kohilamoisakool.ee

Helve Kivik
Väikeklasside õpetaja, eripedagoog
helve.kivik@kohilamoisakool.ee

Margit Kolk
Muusikaõpetaja ja koorijuht
margit.kolk@kohilamoisakool.ee

Heli Kendra
Solfedžo õpetaja
heli.kendra@kohilamoisakool.ee

Merle Liblik
Koorijuht
merle.liblik@kohilamoisakool.ee

Madis Suurmäe
Kehalise kasvatuse õpetaja, judo
madis.suurmae@kohilamoisakool.ee

Kadri Talts
Kehalise kasvatuse õpetaja
kadri.talts@kohilamoisakool.ee

Kaido Mägi
Kehalise kasvatuse õpetaja
kaido@kohilajk.ee

Leeni Simm 
Vene keele õpetaja
leeni.simm@kohilamoisakool.ee

Siiri Alberg
Bioloogia, geograafia õpetaja
siiri.alberg@kohilamoisakool.ee

Annika Varol
Ajaloo õpetaja
annika.varol@kohilamoisakool.ee

Keiu Kuresaar
Kunsti õpetaja
keiu.kuresaar@kohilamoisakool.ee

Kaili-Angela Konno
Kunsti õpetaja
kailiangela@kohilamoisakool.ee

Krista Kõiv
Matemaatika õpetaja
krista@kohilamoisakool.ee

Kübe Tämmo
Matemaatika õpetaja
kybe.tammo@kohilamoisakool.ee

Maryna Mamonova
Vene keele õpetaja
maryna.mamonova@kohilamoisakool.ee

Maria Roberta Org
Inglise keele õpetaja
mariaroberta.org@kohilamoisakool.ee

Kaire Kivik
Eelkooli õpetaja                                                                                                                  kaire.kivik@kohilamoisakool.ee

Eha Sepping
Koolipsühholoog
eha@kohilamoisakool.ee

Kristiina Seppel
Assistent
kristiina.seppel@kohilamoisakool.ee

Tiiu Teearu
Perenaine

Ülle Pärt
Perenaine

Mailiis Höövel (Lapsehoolduspuhkusel)
II klassiõpetaja, Inglise keele õpetaja
mailiis.hoovel@kohilamoisakool.ee

Louise Flensburg Lend (Lapsehoolduspuhkusel)
Assistent, saksa keele õpetaja
louise.flensburg.lend@kohilamoisakool.ee

Egle Matetski (Lapsehoolduspuhkusel)
VII klassi klassijuhataja, eripedagoog
egle@kohilamoisakool.ee

Mareta Pedak (Lapsehoolduspuhkusel)
Muusikaõpetaja, koorijuht
maretapedak@gmail.com