Töötajad

Anu Nigesen
Direktor, vene keele õpetaja
anu@kohilamoisakool.ee

Ruth Raudsep
Õppealajuhataja, V I klassi õpetaja
ruth.raudsep@kohilamoisakool.ee

Louise Flensburg Lend
assistent, saksa keele õpetaja
louise.flensburg.lend@kohilamoisakool.ee

Anu Aero
IV T klassijuhataja, inglise keele õpetaja
anu.aero@kohilamoisakool.ee

Piret Alev
III P klassijuhataja, matemaatika õpetaja
piret.alev@kohilamoisakool.ee

Margit Aru
IV P klassijuhataja, eelkooli õpetaja
margit@kohilamoisakool.ee

Lea Edminster
Inglise keele õpetaja, inglise keele programmi koordinaator
lea@kohilamoisakool.ee

Kristi Helend
III T klassijuhataja, saksa keele õpetaja
kristi.helend@kohilamoisakool.ee

Mailiis Höövel
I P klassijuhataja, inglise keele õpetaja
mailiis.hoovel@kohilamoisakool.ee

Siilas Kask
V P klassijuhataja, usuõpetuse õpetaja
siilas@kohilamoisakool.ee

Anu Käsk
Eripedagoog-logopeed
anu.kask@kohilamoisakool.ee

Gerly Karu
V T klassijuhataja, käsitöö õpetaja
gerly.karu@kohilamoisakool.ee

Helve Kivik
Eripedagoog

Kaire Kivik
Eelkooli õpetaja

Margit Kolk
Muusikaõpetaja ja koorijuht
margit.kolk@kohilamoisakool.ee

Kairis Kontus
I T klassijuhataja, võimlemise õpetaja
kairis@kohilamoisakool.ee

Gudrun Koppel
Kunstiõpetaja

Ülle Lennuk
Eesti keele ja kirjanduse õpetaja
ylle.lennuk@kohilamoisakool.ee

Merle Liblik (Lapsehoolduspuhkusel)
Solfedžo õpetaja

Egle Matetski
VI klassi klassijuhataja, eripedagoog
egle@kohilamoisakool.ee

Kaido Mägi
Kehalise kasvatuse õpetaja
kaido@kohilajk.ee

Mareta Pedak (Lapsehoolduspuhkusel)
Muusikaõpetaja, koorijuht
maretapedak@gmail.com

Kristiina Seppel
Kunstiõpetaja

Eha Sepping
VI v klassi klassijuhataja, koolipsühholoog
eha@kohilamoisakool.ee

Leeni Simm 
Vene keele õpetaja
leeni.simm@kohilamoisakool.ee

Kristina Teresa Subi
Solfedžo õpetaja, kontsertmeister
kristina.teresa.subi@kohilamoisakool.ee

Madis Suurmäe
Kehalise kasvatuse õpetaja
madis@kohilamoisakool.ee

Tiiu Teearu
Perenaine

Helen Tehu
Inglise keele õpetaja
helen.tehu@kohilamoisakool.ee

Malle Tõruke 
Perenaine

Annika Varol
Ajaloo õpetaja
annika.varol@kohilamoisakool.ee

Raina Ventsli
II T klassijuhataja, vene keele õpetaja
raina.ventsli@kohilamoisakool.ee

Triin Uustalu
Perenaine