Vastuvõtt

Lapsi võetakse kooli olenemata nende elukoha aadressist.

Viime läbi tutvusuuringu, mille kaudu selgitatakse välja lapse kooliküpsuse tasand (nullkriteerium). Tutvusuuring koosneb praktilistest töödest ja mängulistest tegevustest ning selle käigus toimub ka vestlus vanematega. Tutvumisvestluse eesmärgiks on välja selgitada kuivõrd kool vastab vanemate pedagoogilistele arusaamadele ja veendumustele ning on sobiv lapse eripärale.

Lahtiste uste päev toimub neljapäeval, 9. märtsil.
Päeva kava
8.30 -9.15 tervituskohv ja kooli tutvustus.
9.25 -10.10 IP usuõpetus
10.20-11.05 IT inglise keel
11.20-12.05 valiktund
Kuna klassiruumid ei ole väga suured, siis palume eelnevalt registreeruda meili teel ruth.durejko@kohilamoisakool.ee
Olete oodatud osalema!

Esmalt palume registreeruda tutvusuuringule:

Tutvusuuring eelkooli õppetöös MITTEOSALEVATELE lastele: Palun registreeruge tutvusuuringule, täites juuresoleva vormi: vormi hiljemalt 31. märtsiks.
Registreerunud vanemad saavad küsimustiku. Palume selle täita ja võtta kaasa tutvusuuringule.

Tutvusuuring toimub laupäeval, 8. aprillil algusega kell 10.00.
Vanematele tutvusuuringu kokkuvõtte tutvustamise aeg lepitakse kokku tutvusuuringu päeval.

Vanemate otsust koolituleku kohta ootame hiljemalt 1. maiks.

Tutvusuuring Miikaeli Ühenduse eelkooli õppetöös OSALEVATELE lastele: Palume täita tutvusuuringu vormi koduleheküljel hiljemalt 31. jaanuariks: vormi.

Küsimustiku vanematele edastame eelkooli õpetaja kaudu. Palume need täita ja tuua kooli hiljemalt 15. veebruariks.
Tutvusuuring lastele toimub eelkooli tundide ajal veebruaris-märtsis. Tutvusuuringu teine osa, vestlus vanematega, toimub märtsis.

Vanemate otsust koolituleku osas ootame hiljemalt 1. maiks.

Juuni alguses toimub koosolek esimese klassi vanematele.

Mõisakooli vastuvõtukord
Koolivormi tellimine 27.aprill – 26.juuni

Küsimuste korral võtke meiega ühendust!

Kooli astumiseks vajaminevad dokumendid
Esimesse klassi astumiseks esitab lapsevanem või hooldaja, kelle laps on õpilaskandidaadiks vastu võetud, kirjaliku taotluse, millele lisab:
sisseastuja sünnitunnistuse koopia;
kui taotluse esitab sisseastuja seaduslik esindaja, siis esindaja isikut tõendava dokumendi koopia;
sisseastuja tervisekaardi;
lapse foto (3×4 cm);
lasteaia poolt väljastatud koolivalmiduskaardi.