Põlvest põlve

Kohila Mõisakooli kogukond koostöös Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumi muusikutega toovad lavale R. Eespere poolt lastele kirjutatud isamaaliste laulude “Puurahva laulud” põimiku. Kava esitavad solistid koos Kohila Mõisakooli kooride ja spetsiaalselt selleks loodud Kohila Mõisakooli ansambliga.
Kavas on ka teisi Renee Eespere ning teiste eesti heliloojate isamaalisi ja vaimulikke laule. Lisaks lauludele tulevad laste poolt esitusele ka temaatilised vahetekstid.

Kontsert toimub Hageri kirikus 22. veebruaril kell 18.00 ning on mõeldud kingituseks kõigile Kohila valla ja Hageri kihelkonna inimestele.

1. Alustame I klasside vastuvõtuga Comments Off on Alustame I klasside vastuvõtuga
  2. Projekt: “Kohila Mõisakooli kogukond kui Kohila mõisa pärandi hoidja” Comments Off on Projekt: “Kohila Mõisakooli kogukond kui Kohila mõisa pärandi hoidja”
  3. Algab robootika ja maleringi registreerimine Comments Off on Algab robootika ja maleringi registreerimine
  4. 1. september Comments Off on 1. september