Vastuvõtt I klassi 2020/2021 õa

Lapsi võetakse kooli olenemata nende elukoha aadressist.

Kooli vastuvõtuks viime esmalt läbi tutvusuuringu, mille kaudu selgitatakse välja lapse kooliküpsuse tasand (nullkriteerium). Tutvusuuring koosneb praktilistest töödest ja mängulistest tegevustest ning selle käigus toimub ka vestlus vanematega. Tutvumisvestluse eesmärgiks on välja selgitada kuivõrd kool vastab vanemate pedagoogilistele arusaamadele ja veendumustele ning on sobiv lapse eripärale.

Tutvusuuringule registreerumise VORM AVANEB SIIT

Vormi esitades annate nõusoleku tutvusuuringu läbiviimiseks ja lapse kandideerimiseks kooli.

Kooli astumiseks vajalikud dokumendid esitatakse peale tutvusvestlust vanemaga e-keskkonnas ARNO. E-keskkonnas on nähtav vabade kohtade arv klassides.

Koolivormi tellimine 27.aprill – 26.juuni

Kohila Mõisakooli vastuvõtu kord

Kooli astumiseks vajaminevad dokumendid
Esimesse klassi astumiseks esitab lapsevanem või hooldaja, kelle laps on õpilaskandidaadiks vastu võetud, kirjaliku taotluse e-keskonnas ARNO.
Taotluse esitamiseks on vajalikud järgmised dokumendid:

sisseastuja isikut tõendav dokument;
lapse digitaalne dokumendifoto e-õpilaspiletile;
(digitaalne väljavõte) sisseastuja tervisekaardist;
lasteaia poolt väljastatud koolivalmiduskaardi.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust telefonil 5020646 (Anu Nigesen) või saates meili aadressil info@kohilamoisakool.ee.

Vastuvõtt teistesse klassidesse

Teistesse klassidesse võetakse õpilane vastu vabade kohtade olemasolul lapsevanema avalduse, lapsevanematega toimuva tutvusvestluse ja õpilasega läbiviidud tutvusuuringu alusel.

Vabade kohtade olemasolu on nähtav e-keskkonnas ARNO.