Koolivorm

Koolivorm on kohustuslik.

Igapäevane vorm

  • Must, kooli embleemiga akadeemilise lõikega vest, džemper või kardigan (kooli embleemi on võimalik osta koolist, ühe hind on 2.50€, oma soovist kirjuta anu@kohilamoisakool.ee või info@kohilamoisakool.ee.);
  • valge, must, sinise- või halliruuduline triiksärk/pluus/polosärk (aktsepteeritav on ka must/hall/valge ilma kirjadeta t-särk);
  • klassikalise lõikega ja neutraalses toonis püksid (ka teksapüksid) nii poistel kui tüdrukutel;
  • tütarlastel klassikalise lõikega neutraalses toonis või ruuduline seelik (või pihikseelik);
  • Neutraalses toonis vahetusjalatsid, mille tallad ei jäta linoleumile tumedaid kriipse;
  • Lubatud ei ole silmatorkavad ja keha läbivad ehted, välja arvatud tagasihoidlikud kõrvarõngad tütarlastel.

Pidulik vorm
On nõutav aktustel ja esinemisriietusena, kui see pole kokku lepitud teisiti.
Pidulikul juhul kannavad poisid vormi valge kraega särgiga ning tumedate viigipükstega. Tüdrukud valge kraega pluusiga ning kas tumedate viigipükstega või seelikuga, sinna juurde kuuluvate neutraalses toonis sukkadega. Pidulikul juhul kuuluvad vormi juurde mustad klassikalise lõikega kingad.

Koolivormi komponendid (kudumid, pluusid-särgid-polosärgid, püksid ja seelikud, aksessuaarid) on müügis Norrisoni internetikeskkonnas.

Koolivormi ettetellimiskeskkonna kevadine tellimisperiood on 01.04-26.06 ja tellimused saadame kooli. Kooli saatmise tähtaja kohta info on ettetellimiskeskkonna avalehel.
Sügisene tellimisperiood on 01.09 – 20.09 ja tellimused saadame kooli. Kooli saatmise tähtaja kohta info on ettetellimiskeskkonna avalehel.

KOOLIVORMI TOOTED JA TELLIMINE siit