Mõisakoolis hakkasid elama rätinukud

05.05 – ­09.05 toimus Kohila Mõisakoolis emadepäevanädal, mille raames oli emadel võimalus koos lastega osaleda õppetegevuses. Nädal algas isetehtud rätinukkude paraadiga Mathilda ema instrueerimisel. Kolmapäeval said lapsed oma esimesed vaibaread kududa Mireta vanavanavanaema ajahõngulistel kangastelgedel ja tema ema juhendamisel. Vaipade kudumine tekitas väga suure innustuse ning terve ülejäänud kuu oli lastel võimalus riideribasid ritta seada. Tänu Emma emale leiti rakendust vanadele cd-plaatidele, millele seekord kõrvetati peale hoopis pudelikorgid ning koolimaja täitus kõrvulukustava vurri vurinaga. Nädala lõppu kroonis aga aarete otsimine basseini põhjast, sest tänu abivalmis emadele jõudsid lapsed Valtu ujulasse, kus Taavi ema koostöös päästeametiga viis läbi programmi „Veega sõbraks“. Nädal oli väga põnev ning kogu kooliperel oli võimalus tuua vanadesse asjadesse elu.
undefined