KOOLIVORM JA TELLIMINE

Koolivorm on kohustuslik.

Igapäevane vorm

• Must, kooli embleemiga akadeemilise lõikega vest, džemper või kardigan (kooli embleemi on võimalik osta koolist, ühe hind on 2.50€, oma soovist kirjuta info@kohilamoisakool.ee);
  • valge, must, sinise- või halliruuduline triiksärk/pluus/polosärk (aktsepteeritav on ka must/hall/valge ilma kirjadeta t-särk);
  • klassikalise lõikega ja neutraalses toonis püksid (ka teksapüksid) nii poistel kui tüdrukutel;
  • tütarlastel klassikalise lõikega neutraalses toonis või ruuduline seelik (või pihikseelik);
  • neutraalses toonis vahetusjalatsid, mille tallad ei jäta linoleumile tumedaid kriipse;
  • lubatud ei ole silmatorkavad ja keha läbivad ehted, välja arvatud tagasihoidlikud kõrvarõngad tütarlastel.

Pidulik vorm

On nõutav aktustel ja esinemisriietusena, kui see pole kokku lepitud teisiti.
Pidulikul juhul kannavad:

• poisid vormi valge kraega särgiga ning tumedate viigipükstega;
  • tüdrukud valge kraega pluusiga ning kas tumedate viigipükstega või seelikuga, sinna juurde kuuluvate neutraalses toonis sukkadega;
  • pidulikul juhul kuuluvad vormi juurde mustad klassikalise lõikega kingad.

Koolivormi komponendid (kudumid, pluusid-särgid-polosärgid, püksid ja seelikud, aksessuaarid) on müügis Norrisoni internetikeskkonnas.

Koolivormi tellimine Norrison OÜ-st

• Kevadine koolivormi ettetellimine toimub 01. maist kuni 25. juunini, tellimuste kättesaamine augustis pakiautomaadist.
  • Sügisene koolivormi ettetellimine toimub 01. septembrist kuni 20. septembrini, tellimuste kättesaamine novembris pakiautomaadist.
  • Koolivormi e-poe link: KOHILA MÕISAKOOL (norrison.ee)
  • Koolivormi eest toimub tasumine e-tellimiskeskkonna siseselt pangalingi kaudu.
  • Avatud aastaringne e-pood, 3-5 tööpäeva jooksul saadetakse  kaup Teie valitud pakiautomaati.
  • Toodete garanteeritud saadavuse tagamiseks palume kasutada ettetellimist.
  • Koolivormitooteid saab proovida Norrisoni kaupluses Tallinnas, Telliskivi 60/2 I-hoone D-korpus.
  • Lahtioleku ajad: E-R 10-18, L 11-15