KODUKORD

• Tunde alustatakse õigeaegselt.
  • Õpetaja on hiljemalt 10 minutit enne tundide algust koolis.
  • Palume lapsel olla kohal 5 minutit enne tundide algust. Peale tundide lõppu peab lapsele jääma aeg oma koolitarvete korrastamiseks ning riietumiseks.
  • Üleriided ja välisjalanõud jäetakse garderoobi. Vahetusjalatsid on kohustuslikud, mis tuleb igal korral kaasa võtta. Jalanõud palume valida mugavad ja lihtsate kinnitustega, soovitavalt valge tallaga. Lapsel peaks olema mugav riietus ning kunsti või käeliste tegevuste tarbeks riided, mis võivad määrduda.
  • Haiget last eelkooli ei tooda, kuna see ohustab teiste laste ja õpetajate tervist. Lapse haigestumisest palun teavitage eelkooli õpetajat. Palume lapsele eelkooli ravimeid mitte kaasa anda. Erandiks on kroonilised haigused, millest tuleb informeerida õpetajat. Samuti palume kindlasti teavitada lapse erivajadusest. Lapse haigestumisel koolis teavitatakse sellest koheselt lapsevanemat.