Kohila Mõisakoolil uus direktor

Kohila Mõisakooli uus direktor on Raina Ventsli.

9 aastat Kohila Mõisakooli juhtinud Anu Nigesen alustas 26. oktoobrist tööd Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumi direktorina.

Raina Ventsli on lõpetanud Tartu ülikooli õpetajate seminari nii eesti keele kui võõrkeele õpetajana. Esimene tööaasta viis teda Krimmi eesti keelt ja kultuuri õpetama. Lisaks vene koolides eesti keele õpetajana töötades ja täiskasvanute keelekursuste õpetajana tegutsedes, on ta proovinud ka kontoritööd Eesti Instituudis välis-eesti kogukondades töötavatele eesti keele ja kultuuri õpetajatele nõuandjana.

Kohila Mõisakooli perest on Raina osa olnud seitse aastat nii lapsevanema kui ka õpetaja ja klassijuhatajana, hiljem õppejuhina. Need aastad on õpetanud koosolemist, üksteise toetamist, rõõmude ja murede jagamist. On olnud rahulikke hetki, aga ka kiireid ja väljakutseid pakkuvaid.

Kolleegid ja lapsevanemad hindavad Rainat eeskujuna kooli põhimõtete järgimisel: hoolimises, koostöös, vastutuses läbi eeskuju.

Õppejuhi rollis alustab inglise keele programmijuht Lea Edminster ja arendusjuhina Kristiina Seppel.

Soovime uutele juhtidele õnnistust ja tarkust uutes ametites!
Ja meie armsale Anule, südamlik tänu rada ette näitamast!